HET Hetline ECO

Kód: 212210001 212210002 212210008 212210004 212210005 212210010 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: HET
2,71 € 7,56 € 10,50 € 15,94 € 19,88 € 43,25 € od 2,71 €
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Máme skladom Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Je akrylátová disperzná biela interiérová farba s vysokou krycou za výborný pomer kvalita/cena. HET Hetline ECO je vo výsledku biela matná farba s obsahom 95% belosti (MgO). Táto farba sa dá taktiež namiešať v ľubovoľnom farebnom odtieni. Pre viac informácií nás kontaktujte na našom telefónnom čísle alebo mailovej adrese.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je určená na nátery stien a stropov, vápenných a vápenno cementových omietok, betónových panelov a monolitov, papierových tapiet na to určených a podobne. HET Hetline ECO je vhodný na vymaľovanie obývacích a komerčných priestorov, chodieb, kancelárií, škôl a priemyselných priestorov. Farba je taktiež vhodná na pretieranie starých nosných vrstiev interiérových farieb. Výsledný náter vytvára matný, paropriepustný povrch, ktorý je odolný voči štandardnej vlhkosti v miestnostiach a odolný voči oteru suchou látkou. Náter nesmie byť v stálom kontakte s vodou ani byť vystavený kondenzujúcej vlhkosti.

Vlastnosti

  • matná, paropriepustná, rýchleschnúca
  • tónovateľná na tónovacích strojoch
  • vysoká krycia schopnosť a výdatnosť

Odporúčaný pracovný postup

Pred aplikáciou farbu dôkladne premiešame. Pri miešaní dbáme nato, aby nedochádzalo k prenikaniu vzduchu do hmoty a následnému napeneniu farby. Napúšťací náter sa spraví farbou nariedenou s vodou 0,3 - 0,5 litra vody na 1 kilogram farby. Na hladké povrchy odporúčame použiť penetráciu HET UP-GRUND, veľmi nasiakavé povrchy prenetrujeme prípravkami HET A-GRUND alebo HET AT-GRUND. Ak je povrch súdržný, nesprašujúci, málo nasiakavý napúšťací náter nie je potrebné vykonávať. V prípade viacerých vrstiev starých náterov je nutné povrch najprv oškriabať. V prípade škvŕn po zatečenej vode, hrdzi, sadziach alebo nikotíne sa povrch najprv pretie izolačnou farbou HET Hetline Izol. Následne po zaschnutí sa nanesú na povrch minimálne dve vrstvy farby HET Hetline ECO.

Nanášanie

Sa nanáša štetkou, maliarskymi valčekmi (perlon, polyakryl, polyamid) malé plochy štetcom, dá sa nanášať aj striekaním Airless.  

Riedenie

Riedime čistou vodou v pomere na 1 kg farby maximálne 0,3 litra vody. Pri nadmernom nariedení sa znižuje krycia schopnosť.

Výdatnosť

Teoretická výdatnosť náteru je 6-10mz jedného kilogramu farby v jednej vrstve, podľa nasiakavosti  štruktúry podkladu, aplikačnej techniky, hrúbky nanesenej vrstvy a iných faktorov.

Doba schnutia

cca 4 hodiny.

Balenia

1 kg; 5 kg; 7+1 kg; 12 kg; 15+3 kg; 40 kg;

Dodatočné parametre

Kategória: Biela farba na stenu
Záruka: 2 roky
Belosť: 95
Odolnosť: oteru-vzdorná
Paropriepustnosť: trieda 1 (vysoko paropriepustná)
Výdatnosť: 7-10 m2
Vzhľad: matný
Zloženie: akrylát

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie