HET Klasik Premium - exkluzívne biela farba

Kód: 211134010 211134011 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: HET
16,58 € 34,60 € od 16,58 €
Máme skladom Máme skladom Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Het Klasik Premium je exkluzívne biela disperzná farba určená do vnútorných priestorov. Vyznačuje sa výbornou krycou schopnosťou, vysokou výdatnosťou a oteruvzdornosťou za sucha. Vhodná do všetkých priestorov kde potrebujeme dosiahnuť skvelý biely vzhľad. 

Detailné informácie

Podrobný popis

HET Klasik Premium sa používa na vnútorné nátery vápenných, vápenno cementových, sadrovápenných a sadrových omietok, sadrokartónových, sadrovláknitých a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, papierových a sklených tapiet. Náterový film je vysoko paropriepustný, vhodný na sanačné omietky. HET Klasik Premium vytvára matný povrch vhodný na reprezentatívne účely s belosťou 97% (MgO).

Vlastnosti

  • -najvyššia belosť a perfektná krycia schopnosť
  • -výborná paropriepustnosť
  • -zvýšená výdatnosť

Odporúčaný pracovný postup

Pred aplikáciou farbu dôkladne premiešame. Pri miešaní dbáme nato, aby nedochádzalo k prenikaniu vzduchu do hmoty a následnému napeneniu farby. Napúšťací náter sa spraví farbou nariedenou s vodou 0,3 - 0,5 litra vody na 1 kilogram farby. Na hladké povrchy odporúčame použiť penetráciu HET UP-GRUND, veľmi nasiakavé povrchy prenetrujeme prípravkami HET A-GRUND alebo HET AT-GRUND. Ak je povrch súdržný, nesprašujúci, málo nasiakavý napúšťací náter nie je potrebné vykonávať. V prípade viacerých vrstiev starých náterov je nutné povrch najprv oškriabať. V prípade škvŕn po zatečenej vode, hrdzi, sadziach alebo nikotíne sa povrch najprv pretie izolačnou farbou HET Hetline Izol. Následne po zaschnutí sa nanesú na povrch minimálne dve vrstvy farby HET Klasik Premium.

Nanášanie

Sa nanáša štetkou, maliarskymi valčekmi (perlon, polyakryl, polyamid) malé plochy štetcom, dá sa nanášať aj striekaním Airless, HPV.  Dá sa taktiež tónovať tónovacími farbami HET Hetcolor prípadne inými v pomere maximálne 1:5 dielom farby.

Riedenie

Riedime čistou vodou v pomere na 1 kg farby maximálne 0,1 litra vody. Pri nadmernom nariedení sa znižuje krycia schopnosť.

Výdatnosť

Teoretická výdatnosť náteru je 7-11mz jedného kilogramu farby v jednej vrstve, podľa nasiakavosti  štruktúry podkladu, aplikačnej techniky, hrúbky nanesenej vrstvy a iných faktorov.

Doba schnutia

cca 4 hodiny.

Balenia

7 kg; 15 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Biela farba na stenu
Záruka: 2 roky
Belosť: 97
Hustota: 1,58
Obsah sušiny: 57
Odolnosť: oteru-vzdorná
Paropriepustnosť: trieda 1 (vysoko paropriepustná)
Výdatnosť: 7-10 m2
Vzhľad: matný
Zloženie: akryl

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie