Tlumex Plast

Kód: 8102002 8102004 8102006 Zvoľte variant
11,69 € 20,38 € 81,60 € od 11,69 €
Máme skladom Máme skladom Na dotaz Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Ochrana podvozku predlžuje životnosť celého automobilu. Tlumex Plast je farba, ktorá sa jednoducho nanáša a chráni tak podvozok proti vonkajšími vplyvmi ako sú štrk, posypová soľ, nečistoty a hlavne vodou. Zaschnutý náter je čierny, trvale elastický a dlhodobo odolný či už v lete alebo zime.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlumex Plast je antikorózny náter na báze modifikovaných asfaltov k ochrane spodných častí podvozku automobilov. Náter odoláva koróznym a abrazívnym účinkom posypových materiálov, takže plne vyhovuje požiadavkám antikoróznej a abrazívnej ochrany behom letného aj zimného obdobia. 

Zaschnutý náter je čierny, nepretierateľný, trvalo elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý s výbornou priľnavosťou ku kovovému podkladu. Alternatívne sa dá použiť na všetky kovové materiály v exteriéri vyžadujúci vysoký stupeň ochrany lepenkovej strešnej krytiny, mechanicky nezaťažovaný betón, drevo a ďalšie materiály.

Vlastnosti

  • Antikorozný a antiabrazivný náter na bázy modifikovaných asfaltov
  • Výborná ochrana podvozkov automobilov
  • Odoláva posypovej soli
  • Skvelá priľnavosť a izolačné vlastnosti

Odporúčaný pracovný postup

Pred použitím je potrebné Tlumex Plast dôkladne premiešať a náter aplikovať na suchý podklad, zbavený prachu, mastných nečistôt, korózie a starých nepriľnavých náterov. Na plochy so zvyškom korózie odporúčame použiť ako prvú vrstvu Detecha Fest Primer. Aplikujeme podľa potreby v dvoch až troch vrstvách, vždy po zaschnutí predchádzajúcej vrstvy.

Nanášanie

Nanáša sa štetcom, valčekom alebo špeciálnou striekacou pištoľou.

Riedenie

Prípravok je pripravený na použitie. V prípade potreby riedime riedidlom S 6006, avšak riedením klesá sila naneseného množstva a tým aj ochranný účinok.

Výdatnosť 

Teoretická výdatnosť je 3 - 4 m2 z 1 kilogramu farby v jednej vrstve.

Doba schnutia

Náter zasychá po 24 hodinách na dotyk.

Balenia

2 kg; 4 kg; 17 kg;

Dodatočné parametre

Kategória: Farby na podvozok
Záruka: 4 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie