Primalex Essence

Kód: 00419540 00419541 00419542 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Primalex
17,98 € 24,07 € 48,65 € od 17,98 €
Máme skladom Máme skladom Máme skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Primalex Essence je prémiová, umývateľná, biela, matná farba vhodná na miesta s vysokými nárokmi na odolnosť. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela symbolizuje nové začiatky, a preto je tým najlepším základom vášho interiéru a jeho novej podoby. Keď chcete zmenu, biela prináša čistotu a vzdušnosť. Zároveň upokojuje a ponúka otvorenosť pre ďalšie nápady. Nepodlieha módnym trendom, a preto vás neomrzí. Len najlepšie suroviny a vysoké nároky na technické parametre nás mohli uspokojiť pri príprave tejto novinky. Primalex Essence Biela je prvotriedny produkt pre vaše interiéry. Ponúkame vám úplne umývateľnú a zároveň vysoko kryciu farbu s hlboko matným finálnym vzhľadom a ľahkou aplikáciou, ktorá garantuje dlhodobo dokonalý vzhľad vašich stien a stropov.Vhodná na maľovanie vnútorných stien a stropov kúpeľní, detských izieb, kuchýň a ďalších luxusných interiérov v privátnom a komerčnom sektore (na podklady typu: minerálne a sadrové omietky, sadrokartónové dosky, reliéfne tapety, alebo materiály na báze sklených vlákien, murivo a betón) a to aj v priestoroch, kde je predpoklad vyššieho zaťažovania. Na odstránenie bežných nečistôt je možné použiť iba navlhčenú handričku bez rizika poškodenia náteru. 

Vlastnosti

  • umývateľná hlboko matná biela farba
  • vysoká krycia schopnosť
  • jednoduchá aplikácia

Odporúčaný pracovný postup

Všetky povrchy a zariadenie, ktoré nemajú byť znečistené, dôkladne zakryte. Povrchy určené k maľbe musia byť pevné, suché, zbavené nečistôt, vosku, mastnoty a farbu odpudzujúcich častíc. Pred použitím náterovú hmotu v obale dôkladne premiešajte (nevmiešať vzduchové bubliny). Potrebné množstvo farby vypočítajte podľa výmery jednotlivých plôch a údajov o priemernej výdatnosti. Riedenie vykonávajte podľa nižšie uvedenej tabuľky a opäť dôkladne premiešajte.

Riedenie

Ak je to potrebné riedime čistou vodou v pomere na 1 l farby maximálne 0,15 litra vody. Pri nadmernom nariedení sa znižuje krycia schopnosť.

Výdatnosť

Teoretická výdatnosť náteru je 10-13 m2 z jedného litra farby v jednej vrstve, podľa nasiakavosti  štruktúry podkladu, aplikačnej techniky, hrúbky nanesenej vrstvy a iných faktorov.

Doba schnutia

Náter je suchý za cca 4-6 hodín.

Balenia

3 l; 4,5 l; 10 l;

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Umývateľná biela farba
Záruka: 2 roky
Belosť: 92
Odolnosť: umývateľná
Paropriepustnosť: trieda 2 (stredne paropriepustná)
Výdatnosť: 10-14 m2
Vzhľad: matný
Zloženie: disperzia